Władze stowarzyszenia http://cse.zielonesiolo.pl/wadze-stowarzyszenia.html Sun, 23 Feb 2020 10:28:41 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management pl-pl Komisja Rewizyjna http://cse.zielonesiolo.pl/wadze-stowarzyszenia/komisja-rewizyjna.html http://cse.zielonesiolo.pl/wadze-stowarzyszenia/komisja-rewizyjna.html W skład Komisji Rewizyjnej wchodzą:

Przewodniczący -           Tomasz Koczara

Członkowie:

Mariusz Mierzejewski

Adam Gordziejczyk

]]>
admin@zielonesiolo.pl (Administrator) Komisja Rewizyjna Sun, 29 Nov 2009 19:42:06 +0000
Zarząd http://cse.zielonesiolo.pl/wadze-stowarzyszenia/zarzd.html http://cse.zielonesiolo.pl/wadze-stowarzyszenia/zarzd.html Zarząd LGD „ZIELONE SIOŁO”

Adriana Rukat – Prezes Zarządu

Grzegorz Nadratowski – Wiceprezes

Aneta Majewska – Wiceprezes

Członkowie Zarządu:

Karol Dąbkowski

Elżbieta Przywoźna

Marlena Zakrzewska

Krystyna Kacpura

Ewa Świątkowska

Beata Leszczyńska

Monika Janiak

Krzysztof Lipiński

]]>
admin@zielonesiolo.pl (Administrator) Rada Thu, 19 Nov 2009 20:33:35 +0000
Rada http://cse.zielonesiolo.pl/wadze-stowarzyszenia/rada.html http://cse.zielonesiolo.pl/wadze-stowarzyszenia/rada.html Członkowie Rady LGD „ZIELONE SIOŁO”

  1. Pan Zbigniew Chrupek Starosta Ostrowski – przedstawiciel  Powiatu
  2. Pan Waldemar Brzostek Wójt Gminy Ostrów Mazowiecka – przedstawiciel Gminy
  3. Pan Ireneusz Gumkowski Wójt Gminy Stary Lubotyń – przedstawiciel  Gminy
  4. Pani Bożena Kordek Wójt Gminy Małkinia Górna – przedstawiciel Gminy
  5. Pan Krzysztof Michalec Wójt Gminy Szulborze Wielkie – przedstawiciel Gminy
  6. Pan Rafał Kruszewski Wójt Gminy Nur – przedstawiciel Gminy
  7. Pani Beata Urszula Ponichtera Wójt Gminy Andrzejewo – przedstawiciel Gminy
  8. Pan Jarosław Sarnowski BISTRO food&music – przedstawiciel sektora gospodarczego (gm. Zaręby Kościelne)
  9. Pani Krystyna Szulborska Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu Oddział w Nurze – przedstawiciel sektora gospodarczego (gm. Nur)
  10. Pan Krzysztof Jóźwik Dom Wczasowy „Nadrzecze” – przedstawiciel sektora gospodarczego (gm. Brok)
  11. Pan Rafał Niemira Usługi dla rolnictwa – przedstawiciel sektora gospodarczego (gm. Szulborze Wielkie)
  12. Pani Urszula Nadratowska – mieszkaniec (gm. Wąsewo)
  13. Pani Małgorzata Sikorska – mieszkaniec (gm. Boguty Pianki)
  14. Pani Danuta Jabłonka-Grabowska – mieszkaniec (gm. Brok)
  15. Pan Sławomir Konarzewski Towarzystwo Uniwersytetów Ludowych Oddział Regionalny w Starym Lubiejewie – przedstawiciel sektora społecznego (gm. Ostrów Mazowiecka).

 


]]>
admin@zielonesiolo.pl (Administrator) Rada Sun, 15 Nov 2009 13:19:10 +0000